Free Website Traffic
X
تبلیغات
زولا
چهارشنبه 27 دی 1396
توسط: amir

۴۰۰ بک لینک رایگان برای افزایش بازدید

ابزار ساخت 340 بک لینک رایگان

ابزار ساخت 340 بک لینک رایگان

لینک ورودی ساز سایت WwW.Pi3iDL.Com به شما کمک می کند که برای سایت یا وبلاگ خود در کمتر از 30 دقیقه بیش از 340 بک لینک را در سایت های معتبر و تایید شده موتور های جستجو و با رتبه بسیار بالا بسازید. همان طور که می دانید برای این که شما بتوانید در کار سایت سازی و یا وبلاگ سازی به رتبه های بالایی دست یابید لازم است که به افرادی شناسایی شوید تا آنان از سایت شما استفاده کرده و همین امر باعث پیشرفت شما شود. ولی چگونه می توانید خودتان را به دیگران معرفی کنید. راه های زیادی وجود دارد که خودتان را به دیگران معرفی کنید مثل تبلیغ در سایت های پربازدید ولی این نوع از معرفی برای شما کمی هزینهدارد. ولی سایت ما برای شما امکانی را فراهم اورد که توسط آن به طور غیر مستقیم می توانید سایتتان را به دیگران معرفی کنید.

شما با استفاده از ابزار لینک ورودی ساز می توانید برای خود لینک ورودی در سایت های پربازدید و مورد تایید موتور های جستجو بسازید و همین طور به علت وجود لینک شما در سایت های دیگران موتور جستجو سایت شما را سایتی مهم تلغی میکند و به شما رتبه و ورودی موتور جستجو می دهد و به همین روال سایت شما به افراد زیادی معرفی شده و رتبه بالایی کسب می کنید.

طریقه کارکرد این ابزار : این ابزار به سایت های تایین شده توسط سایت ما می رود و لینک های شما را ثبت می کند و به طور کودکار به سایت بعدی برای ثبت سایت شما می رود. و اندک کار هایی که می توانند مشکل در شمارش سایت های ثبت شده ایجاد کند از قبیل بسته بودن سایت در آن زمان ، فیلتر بودن سایت، قطع شدن اینترنت شما که شمارش برای این سایت ها انجام می شود.


  //:httpوضعیت : در حال انجام عملیات ... 
لینک ساخته شده : 116


مرجع این ابزار فقط و فقط WwW.Pi3iDL.Com می باشد
نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد